Tabără de toamnă – O aventură memorabilă în Munții Stânișoara
15-17.09 – tabăra de antrenament la Crucea Talienilor
Tabăra de toamnă „FSA MMA KENSHINKAN KARATE„ a luat sfârșit cu un antrenament pe platoul Munților Stânișoara și cu o drumeție la chilia Părintelui Arhimandrit Cleopa Ilie!
Mulțumesc pe această cale echipei FSA KENSHINKAN KARATE, formată din Kyoshi Florin Solomon , Shihandai Feier R. Bogdan , Senpai Luca Denis și Senpai Katalina Michela Petrescu și nu în ultimul rand mulțumesc tuturor părinților și copiilor pentru acest weekend minunat petrecut împreună. A fost un weekend minunat, alături de copii și oameni dragi sufletului meu! Felicit toți părinții pentru că aveți copiii extraordinari! Sensei mereu în slujba copiilor! Nihil Sine Deo! Osu !
Petrescu Vasile Sebastian
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/378235249_2014862945518747_5249938812301427880_n.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/378546157_2014877882183920_5002639834212985888_n-461x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/378560427_2015478362123872_4337844407656861263_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/378583232_2015478305457211_8944453999601213256_n.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/379246199_2015478485457193_3981376665457925259_n-768x1024-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/379270407_2014878175517224_2435919926744171302_n-1024x472-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/379294394_2014863295518712_3101895783284986787_n-1024x498-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/380372435_701199772054273_1845275723710434115_n-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/380585679_2015478455457196_1074210106538918996_n-1024x768-1.jpg)
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/380641270_2015478265457215_5624306067317472270_n.jpg)
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz