Tânăr din Vânători-Neamț, dus de polițiști la Penitenciarul Bacău
La data de 31 ianuarie, polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Târgu-Neamț au pus în executare un mandat de executare a pedepsei închisorii, emis pe numele unui tânăr, în vârstă de 25 de ani, din Vânători-Neamț.
Polițiștii l-au condus la Penitenciarul Bacău, în vederea executării pedepsei.
Vezi mai multe știri pe Ziar Targu Neamt