Ultima oră! Accident rutier la Ivaneș. A plonjat cu mașina în râu
În urmă cu puțin timp, în comuna Bicaz Chei, sat Ivaneș a avut loc un accident rutier. La fața locului a ajuns un echipaj al poliției, pompierii și o ambulanță. Din primele informații, se pare că un șofer în vârstă de aproximativ 30 de ani, ar fi pierdut controlul volanului și a plonjat în râu. Acesta a fost preluat de ambulanță și transportat la spital.
Știre în curs de actualizare. Revenim cu mai multe detalii!
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz