(ULTIMA ORĂ/FOTO) Două accidente produse în această dimineață – Circulați cu prudență
Două evenimente rutiere s-au produs în această dimineață. Primul a avut loc la ieșirea din Piatra Neamț spre Dumbrava Roșie, în intersecția care duce către groapa de gunoi. Momentan nu avem detalii despre posibile victime în acest caz.
Al doilea eveniment s-a produs la Săvinești și, din păcate, aici a fost necesară intervenția echipajelor ISU și a unei ambulanțe deoarece o persoană a suferit leziuni.
Forțele de intervenție se află la fața locului. Vom reveni cu detalii în cel mai scurt timp posibil.
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt