Un cadou educațional pentru comunitatea din Tarcău
Ziua de 6 decembrie aduce multă bucurie, zâmbete și speranță.
Primăria comunei Tarcău oferă spre folosință corpul C2 al școlii, reabilitat, dotat și modernizat, astfel favorizând îmbunătățirea condițiilor de studiu conform standardelor europene și implicit creșterea accesului la educație de calitate a populației școlare din mediul rural.
Vezi mai multe știri pe Ziar Bicaz