Consiliul Local din Cândești aprobă proiecte-cheie pentru dezvoltarea localității
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/candesti-large.jpg)
Într-o ședință importantă a Consiliului Local din Cândești, au fost aprobate mai multe proiecte care promit să aducă beneficii semnificative comunității locale. Prin votul unanim al aleșilor locali, s-au pus bazele unor inițiative menite să îmbunătățească infrastructura, serviciile și calitatea vieții locuitorilor din comună.