Hotărâri importante adoptate în cadrul ultimei ședințe de Consiliu Local al Primăriei Oniceni
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/oniceniprimaria-large.jpg)
La ultima ședință de Consiliu Local a Primăriei Oniceni, desfășurată cu participarea reprezentanților comunității, au fost adoptate hotărâri deosebit de relevante pentru dezvoltarea și bunăstarea localității. Într-un cadru transparent și democratic, membrii consiliului au dezbătut subiecte variate și au luat decizii strategice pentru comunitate.