Hotărâri de Consiliu Local adoptate în cadrul ultimei ședințe la Primăria Piatra Neamț
![](https://ziarneamt.ro/wp-content/uploads/primaria-piatra-neamt-ziarpiatraneamt.ro_-10-large.png)
Într-o ședință de Consiliu Local deosebit de importantă, desfășurată la Primăria Piatra Neamț, au fost adoptate mai multe hotărâri cu impact semnificativ asupra dezvoltării durabile și calității vieții locuitorilor din municipiu. Proiectele abordate în ședință au vizat diverse domenii, de la infrastructură până la educație și asistență socială.
Printre hotărârile de Consiliu Local adoptate se numără:
pnt pnt1 pnt2 pnt3 pnt4 pnt5 pnt6 pnt7 pnt8 pnt9 pnt10 pnt10-1 pnt11