Sedință de Consiliu Local la Primăria Dragomirești – Au fost adoptate mai multe hotărâri
În cadrul ultimei ședințe de Consiliu Local, la Primăria Dragomirești au fost adoptate mai multe hotărâri, printre care: aprobarea studiului de fezabilitate „Construire locuință pentru tinerii din grupuri de risc de marginalizare din comuna Dragomirești”, aprobarea PUD „Construire locuință pentru tinerii din grupuri de risc de marginalizare din comuna Dragomirești”, aprobarea tarifului de colectare, transport și depozitare deșeuri menajere către operatorul de servicii și alte hotărâri pe care vi le prezentăm în documentele atașate:
drag9 drag8 drag6 drag5 drag4 drag3 drag2 drag1 drag